• O Nas – Serwis MyApple Szczecin

 • MyApple Szczecin to serwis APPLEMOBILE.PL od ponad dekady zajmujący się produktami Apple. W roku 2014 przyznano nam autoryzację pogwarancyjnego serwisu MyApple, przez co staliśmy się pierwszym serwisem autoryzowanym MyApple nie tylko w Szczecinie, ale również całym województwie zachodniopomorskim.

  Serwis APPLEMOBILE.PL mieści się w Szczecinie przy ulicy Wojska Polskiego 50, choć wejście znajdziesz od strony ulicy Jagiellońskiej 84, gdyż mieścimy się w narożnej kamienicy w samym centrum miasta. Zajmujemy się naprawą elektroniki przenośnej, takiej jak smartfony, tablety oraz odtwarzacze muzyczne. Specjalizujemy się już od ponad 10 lat w produktach marki Apple, realizując kompleksowe naprawy sprzętowe oraz programowe w tych urządzeniach.

  W naszym serwisie zapewniamy fachową obsługę oraz profesjonalne usługi serwisowe. Każdy Klient naszego serwisu może liczyć na całkowicie BEZPŁATNĄ diagnozę usterki, możliwość rezygnacji z usługi na każdym etapie naprawy, a także uzyskać bezpłatnie telefon zastępczy*. Na każdą wykonaną naprawe udzielamy gwarancji, która przez okres 6 miesięcy zabezpiecza Klienta na wypadek ujawnienia ukrytych wad wymienionego elementu lub realizacji naprawy. Dzięki temu Klient zyskuje fachowo wykonaną naprawę na uczciwych i bezpiecznych dla niego warunkach. 

  *serwis posiada ograniczoną ilość urządzeń zastępczych

 • APPLEMOBILE.PL realizuje naprawy wysyłkowe niemal od samego początku swojej działalności. Dzięki temu możemy zaoferować nasze usługi nie tylko na terenie naszego miasta i okolic, ale również dla wszystkich mieszkańców Polski. Wystarczy wejść na naszą stroną http://applemobile.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy naprawy wysyłkowej, a następnie zlecić odbiór uszkodzonego sprzętu przez kuriera.

  APPLEMOBILE.PL to nie tylko serwis urządzeń APPLE, ale także portal skupiający fanów produktów i filozofii Apple, którego wiedza i doświadczenie wielokrotnie było wykorzystywane na łamach popularnych magazynów branżowych, dzienników oraz portalach internetowych.

  W APPLEMOBILE.PL dysponujemy bogatym zapleczem części zamiennych, dzięki czemu większość napraw mechanicznych jesteśmy w stanie usunąć od ręki, bez pozostawiania uszkodzonego telefonu w serwisie. Przykładowo wymiana modułu ekranu w telefonie iPhone jest możliwa do realizacji już w ciągu 20 minut. Na wymianę baterii potrzebujemy około 15 minut. W naszym serwisie zdajemy sobie sprawę jak ważnym urządzeniem jest dziś telefon dla każdego z Nas. Dlatego też oferujemy szybkie naprawy serwisowe unikając zbędnego przetrzymywania urządzeń w naprawie.

  Jesteś przedstawicielem mediów? Potrzebujesz fachowej opinii dotyczącej szeroko pojętej więdzy na temat produktów mobilnych marki Apple? Skontaktuj się z nami! Chętnie pomożemy.