• Wymiana tylnej klapki w iPhone

 • .

 • W serwisie MyApple Szczecin wymienisz obudowę tylną w dowolnym modelu iPhone. W zależności od generacji iPhone'a tylna obudowa nazywana także korpusem może być wykonana z policarbonu, szkła lub aluminium. Obudowy z których korzystamy są oryginalne. Pochodzą z demontażu, dzięki czemu oferujemy najwyższą jakość w przystępnej cenie. Niestety producent nie oferuje nowych oryginalnych elementów, gdyż na każdej obudowie nabity jest numer seryjny. Wymieniając obudowę musisz się liczyć z tym, ze numer na obudowie nie będzie się zgadzał z tym w telefonie. Nie przeszkadza to w żadnym wypadku w korzystaniu z urządzenia.

  Wymiana obudowy w iPhone 3G/3GS

  Obudowa w modelach iPhone 3G oraz 3GS wykonana zostałą z policarbonu. W skład wymienianej obudowy wchodzi tylna pokrywa oraz kawałek krawędzi. Nie jest wymieniana srebrna ramka wokół ekranu. Element ten dostępny jest osobno. Czas wymiany to około 120 minut.

  Wymiana obudowy w iPhone 4G/4S

  W przypadku iPhone 4G oraz iPhone 4S klapka wykonana jest ze szkła. Czas wymiany tylnej klapki to około 10 minut. W skład wymienianej obudowy wchodzi wyłącznie szklana klapka oraz ramka do niej. Nie jest wymieniany metalowy korpus dzielący przód od tyłu urządzenia.

  Wymiana obudowy w iPhone 5G

  Obudowa w iPhone 5G wykonana jest z aluminium. Wymieniana jest tylna część wraz z krawędzią. Czas wymiany to około 180 minut. 

  Wymiana obudowy w iPhone 5S

  Obudowa w iPhone 5S wykonana jest z aluminium. Wymieniana jest tylna część wraz z krawędzią. Czas wymiany to około 180 minut. 

  Wymiana obudowy w iPhone 5C

  Obudowa w iPhone 5C wykonana jest z policarbonu. Wymieniana jest tylna część wraz z krawędzią. Czas wymiany to około 180 minut. 

  Wymiana obudowy w iPhone SE

  Obudowa w iPhone SE wykonana jest z aluminium. Wymieniana jest tylna część wraz z krawędzią. Czas wymiany to około 180 minut. 

  Wymiana obudowy w iPhone 6

  Obudowa w iPhone 6 wykonana jest z aluminium. Wymieniana jest tylna część wraz z krawędzią. Czas wymiany to około 180 minut. 

  Wymiana obudowy w iPhone 6 Plus

  Obudowa w iPhone 6 Plus wykonana jest z aluminium. Wymieniana jest tylna część wraz z krawędzią. Czas wymiany to około 180 minut. 

  Wymiana obudowy w iPhone 6S

  Obudowa w iPhone 6S wykonana jest z aluminium. Wymieniana jest tylna część wraz z krawędzią. Czas wymiany to około 180 minut. 

  Wymiana obudowy w iPhone 6S Plus

  Obudowa w iPhone 6S Plus wykonana jest z aluminium. Wymieniana jest tylna część wraz z krawędzią. Czas wymiany to około 180 minut. 

  Wymiana obudowy w iPhone 7

  Obudowa w iPhone 7 wykonana jest z aluminium. Wymieniana jest tylna część wraz z krawędzią. Czas wymiany to około 180 minut. 

  Wymiana obudowy w iPhone 7 Plus

  Obudowa w iPhone 7 Plus wykonana jest z aluminium. Wymieniana jest tylna część wraz z krawędzią. Czas wymiany to około 180 minut.